استراتژی خروج از زندگی روزمره

استراتژی خروج از زندگی روزمره

بیش از ۸۰% مردم دچار یک زندگی روزمره سگی شده اند. زندگی که در آن لذت جای خودش را با تنفر، روزمرگی، بی هدفی و…. عوض کرده است. شما هم گرفتار این نوع زندگی شده اید؟ نگران نباشید، استراتژی خروج وجود دارد.

اتفاقات معمول یک زندگی روزمره سگی:

صبح با دشنام به این زندگی آغاز می شود. صبحانه ها طعم دلچسبی ندارند. نه آفتاب زیباست و نه باران. همیشه در طی روز اتفاقات ناخوشایند زیادی برای این دسته از افراد پیش می آید.

از هر ۱۰ تلفن ۸ تای آن ها حاوی خبر های بد و ناراحت کننده هستند. این افراد شاید یک کار تکراری در اداره داشته باشند و هر ثانیه احساس کنند، به لحضات پایانی زندگی شان نزدیک تر می شوند و برای فرار از این موضوع شاید گهگاهی موسیقی گوش دهند و یا در شبکه های اجتماعی خود را سرگرم کنند.

استراتژی خروج از زندگی روزمره

بدترین اتفاق این است که تمام چیزهایی که روزی برای مان با ارزش بود، بی ارزش می شود و روز به روز افسردگی مان در این نوع زندگی بیشتر می شود.

 

تجربه ورود به بهشت زندگی :

شاید بعضی از افراد بگویند نمی شود بهشت را در زمین تجربه کرد اما اگر استراتژی خروج از زندگی روزمره را بدانید قطعا می توانید وارد بهشت زندگی تان شوید و زندگی رویایی را بسازید. هزاران نفر در دنیا موفق به ساخت این بهشت زندگی شده اند و از ثانیه به ثانیه اش لذت می برند. آیا شما هم مایل هستید این لذت را تجربه کنید؟

قبل از اینکه استراتژی خروج را به شما بگویم باید از ۳ چیز مطمئن باشید :

 1. تصمیم گرفته اید که حتما زندگی تان را تغییر دهید.
 2. تصمیم گرفته اید که کارآفرین باشید و استقلال مالی داشته باشید.
 3. تصمیم گرفته اید که برای رسیدن به لذت های بزرگ باید در طول مسیر سختی هایی را نیز متقبل شوید.

 

جملات انگیزشی

استراتژی خروج از زندگی روزمره :

 

استراتژی اول | از چرخه باطل دوری کنید :

روزی شخصی در کنار ساحل مشغول به استراحت در زیر نور گرم خورشید بود. ناگهان از دوردست صدای فریادی را می شنود، فریادی که در خواست کمک داشت.

مرد سریعا به درون آب شیرچه می زند و با کلی تلاش خود را به فردی که در حال غرق شدن بود می رساند. او را کول می کند و به ساحل می آورد که ناگاه دوباره صدای کمک خواستن فرد دیگری را می شنود.

دوباره به درون آب شیرجه می زند و او را هم نجات می دهد. تا یکی را به ساحل می آورد، صدای فریاد های نفر دیگری را می شنوید…

تا به الان ۱۸ بار به درون آب پریده است. توانش را از دست داده و اگر این بار هم به درون آپ بپرد به احتمال زیاد خودش هم غرق می شود اما از طرفی صداهای کمک دیگران را هم نمی توان نادیده گرفت…

در همین حال که نفسی تازه می کرد، چشمش به تابلوی سمت راستش افتاد. خاک های روی تابلو را پاک کرد. روی آن نوشته بود : در این قسمت از دریا شنا نکنید، ۳۰ متر آنطرف تر ساحل، سالم سازی شده است !

اگر این مرد فقط یک بار گرد و خاک روی تابلو را پاک می کرد، لازم به نجات این همه آدم نبود.

اگر به افرادِ درگیر در زندگی روزمره سگی نگاه کنید، خواهید دید اکثر آنها درگیر «چرخه باطل» هستند. چرخه ای که روز به روز زندگی شان را بدتر میکند. این چرخه می تواند :

 • انجام کار تکراری کارمندی برای سالیان سال باشد.
 • بیش از اندازه کار کردن بدون داشتن هدف باشد.
 • ترک نکردن دوست هایی که مانع پیشرفت مان می شوند.
 • خوردن غذاهای تکراری و انتظار کاهش وزن باشد. و…

 

استراتژی دوم | ترسو نباشید و کمی درد بکشید :

اگر شما برای ساخت یک اندام ایده آل به باشگاه بروید. می دانید برای ساخت این اندام باید با وزنه های سنگین ساعت ها کار کنید. برای اینکه انرژی بیشتری در طول تمرین داشته باشید از مکمل ها استفاده می کنید. به خوبی می دانید اگر سنگینی وزنه های سنگین را تحمل نکنید هیچگاه به اندام ایده آل تان نمی رسید.

زندگی هم دقیقا به همین مانند است.

 • اگر با دوست تان قهر کردید، هر هفته یک تلفن یا پیامک بزنید بهش و کمی غرورتان را کنار بگذارید (درد را تحمل کنید) تا رابطه تان دوباره بهتر شود.
 • گر فروشنده هستید، هر روز به ۵ مشتری بیشتر زنگ بزنید، حتی اگر هیچکدامشان از شما خرید نکنند، باعث میشود در طول هفته به ۳۵ مشتری بیشتر و در طول ماه به ۱۵۰ مشتری بیشتر زنگ زده باشید.
 • اگر در حال کارآفرینی هستید، کمی درد را تحمل کنید و تمام پول تان از فروش اولیه تان را خرج نکنید و نیمی از آنرا پس انداز کنید
 • اگر کارمند هستید و میخواهید کارآفرین شوید، سعی کنید چند ساعت بعد یا قبل از کارتان بر روی شغل دوم تان کار کنید

برای رسیدن به موفقیت و پیروزی کمی درد و رنج کشیدن اجباری است و کسانی که این درد و رنج را نکشند هیچ گاه نمی توانند به نسخه بهتر خودشان تبدیل شوند.

جملات انگیزشی

 

استراتژی سوم | شانس تان را امتحان کنید حتی اگر ۱۰۰ دفعه شکست خوردید :

تمام خوانندگان و آهنگ سازان به نام دنیا مانند هانس زیمر، یانی، بیانسه و … اگر بخواهند هر ۵ سال یک سینگل ترک بیرون بدهند چه می شود ؟

فرض کنید از بین ۱۰۰ مشتری، شما با ۳ نفر از آن ها تماس می گیرید (با این فرض که استاد فن بیان و فروش هستید) چه اتفاقی می افتد؟ شما شانس تان را امتحان نکرده اید !

به گفته رِید هافمن، یکی از بنیانگذاران شرکت توییتر «محصول اولیه شما، که به مشتری ارائه میکنید اگر باعث خجالت شما نشود، یعنی خیلی دیر شروع کردید.»

به زبان ساده تر : سعی و تلاش تان را برای پیشرفت بکنید اما از همه مهم تر، شانس تان را امتحان کنید. هیچوقت خودتان و محصولتان را نباید دست کم بگیرید. اگر ۱۰۰٪ هم مطمئنید که رئیس شما حقوق شما را افزایش نمیدهد، باز شانس تان را امتحان کنید.

 

استراتژی چهارم | اگر برای حل مشکلی دو راه حل وجود دارد، شما راه حل سوم را انتخاب کنید :

منظور از راه حل سوم، راه حل خودتان است. باید به خودتان ایمان داشته باشید و مطمئن باشید می توانید کارهایی را انجام دهید که تا به حال کسی دیگری نتوانسته است.

اگر شما در یک شرکت کارمند هستید و برای داشتن زندگی بهتر باید یکی از دو راه حل، افزایش درآمد یا ترفیع شغلی را انتخاب کنید. بیایید راه حل سوم را انتخاب کنید از شرکت استعفا دهید و وارد دنیای کارآفرینی شوید تا بتوانید کسب و کاری را بسازید که زندگی رویایی شما را می سازد.

شما باید بزرگ فکر کنید، هرچقدر بزرگ تر بهتر چون قادر خواهید بود کل مسئله را ببینید و نه فقط جزئی که با آن سروکار دارید.
کانال تلگرام موفقیت

حسین صفوی

سخنران، نویسنده و مشاور بازاریابی و فروش
اگر می خواهید کسب و کارتان را تبدیل به ماشین ثروت آفرینی کنید باید فروشنده و بازاریاب عالی باشید و اینجا دقیقا جایی است که باید در آن حضور داشته باشید.
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *