۱۰ راز برای انفجار رابطه جنسی عاشقانه

برای خیلی از ما این سوال پیش آمده که واقعا یک رابطه جنسی عالی چیست؟ چرا هیچ اطلاعاتی خوبی در این زمینه پیدا نمی شود. امروز می خواهم رازهایی را خدمتتان عرض کنم که اکثرا به اشتباه آن را رعایت نمی کنیم.

۱۰ راز برای انفجار رابطه جنسی عاشقانه:

 

راز اول در رابطه جنسی:

اولین راز این است که به احتمال زیاد هر چیزی که تا به حال در این رابطه شنیده ایم اشتباه است! خیلی از ما دچار یک سری از خرافات در رابطه جنسی هستیم البته اشکالی هم به ما وارد نیست چون از ابتدا خانواده ها از صحبت کردن درباره این مسائل خودداری می کردند. دقیقا به مانند این می ماند که در رشته عکاسی درس بخوانید از شما امتحان هندسه بگیرند! چند درصد احتمال داره ما نمره بالا در این شرایط کسب کنیم.

خیلی از ما اطلاعاتی که درباره رابطه جنسی داریم را از همین فیلم های غیر اخلاقی پیدا کردیم و به شما اطمینان می دهم اگر با این اطلاعات وارد زندگی شوید، خودتان قبر زندگی و رابطه جنسی عالی تان را کنده اید. چرا می گویم فیلم های غیر اخلاقی مفید نیست به این دلیل که فیلم است!! و فیلم ها باید جالب و هیجان انگیز باشد نه لزوما واقعی!

همه ما فیلم هایی مثل بتمن، اسپایدر من و … را دیده ایم خیلی هم کیف کردیم اما شما تو خیابان بتمن می بینید؟ یا بگذارید یک مثال دیگر بزنیم :

اگر شما تصمیم بگیرید یک کونگ فو کار عالی شوید سعی می کنید به کلاس کونگ فو بروید یا اینکه می شینید فیلم های بورسلی را نگاه می کنید ؟ این فیلم ها غیر اخلاقی هم دقیقا به همین مانند می ماند لزوما چیزی که در فیلم نشان می دهند تضمین کننده یک رابطه عالی نیست بلکه فقط برای ایجاد کشش در فیلم است که از همین راه میلیارد ها دلار بدست می آورند و دلشان به حال من و تو نسوخته است.

 

راز دوم در رابطه جنسی :

کانال واژن،حفره ای روی هم خوابیده می باشد که بعد از ازدواج طول و قطر آن با آلت تناسلی همسر تطابق پیدا میکند پس آقایان وخانمها استرس کوچکی و بزرگی آلت را از خود دور کنند و به نکات دیگر و مهمتر ارتباط جنسی توجه کنند.

الان کار به جایی رسیده است که این باور غلط یعنی طول آلت تناسلی به داشتن رابطه جنسی عالی ربط دارد، بین خیلی ها رایج شده اما بگذار ببینیم این شایعه به سود چه کسانی است ؟ بله درست حدس زدید این شایعه پراکنی دقیقا به سود شرکت هایی است که محصولات افزایش توان جنسی، می فروشند. و از آن جایی که این شرکت از ناآگاهی کلی مردم در این زمینه آگاهی دارند خیلی خوب می توانند جنس هایی که به هیچ عنوان لازم ندارید را به شما بفروشند!

 

راز سوم در رابطه جنسی :

استفاده از تریاک، مواد نیروزا و غیره هیچ اثر مثبتی بر روی رابطه جنسی ندارد و در آینده صدمات برگشت ناپذیری را سبب خواهد شد. این موضوع هم بسیار بین جوانان و یا حتی میان سالان رایج شده است که برای اینکه یک رابطه جنسی عالی داشته باشیم باید رابطه مان ساعت ها طول بکشد! دیگر من نگویم این افکار از کجا نشات می گیرد!

استفاده از تریاک، ترامادول و یا گراس و… می تواند بسیار خطرناک باشد چرا؟ جون به آنها اعتیاد پیدا می کنید و هر زمانی که بخواهید رابطه جنسی داشته باشید می بایستی مصرف کنید و بعد از چند ماه شما یک معتاد به تمام معنا هستید و این نکته را هم توجه داشته باشید که دیگر بدون استفاده از این مواد ها نمی توانید یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش داشته باشید.

 

ادامه این ۱۰ راز را می توانید از طریق لینک زیر که یک فایل صوتی است دانلود نمایید و گوش دهید.

 

دانلود فایل صوتی دانلود فایل صوتی ۱۰ راز برای انفجار رابطه جنسی عاشقانه

 

حسین صفوی

سخنران، نویسنده و مشاور بازاریابی و فروش
اگر می خواهید کسب و کارتان را تبدیل به ماشین ثروت آفرینی کنید باید فروشنده و بازاریاب عالی باشید و اینجا دقیقا جایی است که باید در آن حضور داشته باشید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *