ثروتمندانه

از امروز صبح ثروتمندانه زندگی کن

می دانم هدف خیلی از کارآفرینان این است که بتوانند یک زندگی در رفاه داشته باشند و مانند ثروتمندان روزی زندگی کنند. اما همیشه برای من سوال بود چطور می خواهید زندگی ثروتمندان را داشته باشید در حالی که همین الان مانند آنها زندگی نمی کنید؟

 

از همین امروز صبح ثروتمندانه زندگی کن :

این هرم مازلو است که خیلی می تواند برای زندگی کردن ثروتمندانه عالی باشد.

همانطور که در هرم می بینید پول (Safety) فقط در بخش دوم پایینی هرم است و بعد از اینکه ثروتمند شوید به چیزهای خیلی با ارزش تری نسبت به پول اهمیت خواهید داد.

برویم سراغ نوک قله این هرم جایی که به معنای واقعی کلمه احساس ثروتمند بودن خواهید کرد.

 

۱- صبحانه برای خودتان درست کنید :

به جای اینکه مثل همیشه یک صبحانه معمولی در اتاق تات بخوری یک چای داغ برای خودت بریز و ۲ تا تخم مرغ عسلی درست کن.

کنار پنجره اتاقت برو و مادامی که به منظره بیرون نگاه می کنی و از این هوای عالی پاییزی لذت می بری صبحانه ات را میل کن. پیشنهاد می کنم یک موسیقی آرامش بخش هم برای خودت بخش کن ( می توانی از این سایت رایکان دانلود کنی vmusic.ir )

 

۲- به اعضای خانواده و افرادی که دوستشان داری با مهربانی رفتار کن :

یک بهانه رایج همیشگی که اکثر افراد فقیر دارند این است که پرخاشگر هستند و دلیلش هم در این می دانند که پول کافی ندارند و یا مشکلات زندگی به آنها فشار میاورد پس به خودشان حق می دهند بداخلاق باشند اما یک ثروتمند در کمال آسودگی می تواند به دیگران مهر بورزد.

اگر با همسرت زندگی می کنی بدون هیچ دلیلی همین الان برو و درآغوشش بگیر و درگوشش بگو دوستت دارم. وظیفه تو به عنوان یک ثروتمند این است که بی حد و مرز به اطرافیانت عشق را هدیه دهی.

اگر با پدر و مادرت زندگی می کنی برو و بهشان بگو دوستشان داری. شاید یکم تعجب کنند ( چون ماه ها است که فراموش کردی عشق بورزی ) اما اشکالی ندارد هر روز صبح بی حد و مرز عشق بورز تا اگر روزی یادت رفت اینکار را انجام دهی تعجب کنند.

زمانی که به دیگران عشق را هدیه می دهی یک حس عجیبی درون تو بیدار می شود که ثانیه ثانیه زندگی ات را زیباتر می کند.

 

۳-به کسب و کارت خلاقانه تر نگاه کن :

در این چند سالی که به دیگران مشاوره می دهم تا کسب و کارشان را بهتر کنند متوجه شدم که خیلی ها کلی تکنیک و ابزار را برای پیشرفت در کسب و کارشان استفاده میکنند اما همچنان رشد چشمگیری را در کسب وکارشان نمی بینند.

می دانی چرا ؟

چون اصل را فراموش کردند و فقط به یک مشت ابزار بهبود بسنده کردند. اگر در هر کسب و کاری هستی و می خواهی بی حد و مرز موفق شوی باید بتوانی با عشق به مشتریان ات کمک کنی‌!

 

 

پس نگران نباش که چقدر اطلاعات تخصصی در حوزه کسب و کارت داری و یا اینکه چه رقیبان با سابقه ای داری کافی است تو بیشتر عاشق کمک کردن به دیگران باشی تا اطمینان داشته باشی که در آینده نزدیک تو ثروتمندترین نفر در حوزه کسب و کار خودت می شوی.

 

فایل صوتی که در اسکرین شات است.

 

پس از امروز تمام توجه تان را برای کمک به مردم بگذارید بعد از مدت کمی خودت شاهد نتایج باورنکردنی اش خواهید بود

 

در گروه تلگرام ما می توانی عضو شوی و هر سوالی که داری بپرسی.

من کمک می کنم تا بتوانی مشتریانی را پیدا کنی که همین الان خواهان خرید محصولت هستند و هیچ مشکلی در پرداخت هزینه آن ندارند حتی اگر دو برابر قیمت رقیبت باشد.

4 پاسخ
  1. nedafallah
    nedafallah گفته:

    کافی ست تو بیشتر عاشق کمک کردن به دیگران باشی . این جمله بیشتر نگرانی ها رو حل می کنه برای ادم. عاااالی بود اقای صفوی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *