با مثبت اندیشی قرار نیست کسی ثروتمند شود

شاید بهت توصیه کرده باشند که فقط مثبت اندیشی کن تا بتوانی ثروت را جذب کنی. به نظرت اگر به همین راحتی بود چرا بیشتر مردم جامعه درآمد خوبی ندارند. به نظرت چطور ممکن است فقط با مثبت اندیشی پول تو حساب بانکی ات بیاید.

اشتباه نکن من به هیچ وجه مثبت اندیشی را رد نمی کنم چون به شدت برای بهبود کیفیت زندگی مان موثر است اما می گویم فقط با مثبت اندیشی قرار نیست ثروتمند شوی.

پس انداز کردن راه حل ثروتمند شدن نیست

شاید افراد زیادی به تو گفته باشند برای اینکه بتوانی ثروتمند شوی باید بتوانی پول بیشتری هر ماه پس انداز کنی و یا اینکه از چیزهایی که خیلی دوستشان داری بگذری تا بتوانی باز هم مقدار بیشتزی صرف جویی کنی. اگر این ذهنیت تو برای ثروتمند شدن باشد یقینا هیچگاه ثروتمند نخواهی شد.

اطمینان دارم افراد زیادی را دیده ای که چندین برابر تو درآمد دارند و خیلی راحت آن چیزهایی را می خرند که تو برای خریدنشان باید سال ها پولت را پس انداز کنی.

همیشه در مقدار پولی که می توانی هر ماه پس انداز کنی محدودیتی وجود دارد اما درآمد ماهیانه ات می تواند نامحدود زیاد باشد

همیشه در میزان پس انداز کردن ماهیانه ات محدودیت داری اما می توانی

بصورت نامحدود درآمد ماهیانه ات را افزایش دهی. به نظرت کدام کار عاقلانه تر است؟

هوشمندانه کار کردن مهم است

اگر همین الان تصمیم بگیری ۳ برابر بیشتر در شرکت بمانی و میزان عملکرد و کار کردنت را ۳ برابر افزایش دهی آخر ماه شاید رئیس ات ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار تومان بیشتر به تو حقوق بدهد اما خودش چندین میلیون تومان سود بیشتری به واسطه کار کردن تو بدست آورده است.

من کی هستم؟

حسین صفوی نویسنده و سخنران دوره های بازاریابی، تبلیغ نویسی و فروش در ایران است که بسیاری از مقالات و سخنرانی هایش در خبرگزاری های رسمی ایران از جمله تنسیم،شرق،اقتصاد نوین، اکو نیوز، فرهیختگان و اشراق به چاب رسیده است.

مشاور شرکت ها خصوصی و دولتی

بنیانگذار اولین سوپر گروه مارکتینگ در ایران و همچنین مشاور خصوصی برندهای بزرگی همچون اسکروسازان، بن قطعه، هوم لند، نگاه فیلم ایرانیان، مسترد و …

چطور زندگی را بسازی که لیاقتش را داری

سیستم میلیون تومانی

چقدر دلت می خواهد کسب و کار آنلاین ات را راه اندازی کنی حتی اگر امروز هیچ چیز درباره آن نمی دانی و هیچ ایده ای برای شروع آن نداری؟

من تا به امروز ده ها محصول موفق تولید کردم که توانسته میلیون ها تومان برای من سود بیاورد.

من تمام استراتژی ها و تکنیک هایی که برای تولید محصولات و یا خدمات فوق العاده پول سازی که به آن نیاز داری را دقیقا به همان روشی که خودم انجام می دهم را به تو خواهم آموخت.

خیلی خوشحالم که می توانم سیستمی را به تو یاد بدهم که شاید برای به نتیجه رسیدن آن سال ها و ماه ها روی آن کار کردم. سیستمی که برای کامل کردن آن میلیون ها تومان هزینه کردم.

بزرگترین آرزوی من این است که ای کاش زمانی که خودم کسب و کارم را شروع کردم کسی بود که دقیقا مو به مو این سیستم را به من یاد می داد.

نمی گویم خودت نمی توانی با مطالعه زیاد و شرکت در دوره های آنلاین متعدد به این سیستم برسی اما می گویم در این صورت برای تو هم دقیقا میلیون ها تومان و سال ها زمان خواهد برد. این بستگی به تصمیم تو دارد که آیا می خواهی خودت با سعی و خطا یک چیزی را یاد بگیری و یا اینکه سیستم نهایی را سریعا یاد بگیری و آن را پیاده سازی کنی.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

قراردادهای پر سود تر

اگر همین الان کسب و کار خودت را داری ( مهم نیست آنلاین باشد و یا نباشد ) استراتژی هایی را به تو یاد خواهم داد که بتوانی قرارداد هایی را ببندی که واقعا شایسته آن ها هستی.

می خواهند درآمد جانبی داشته باشند

اگر همین الان در یک شرکت مشغول به کار هستی بهت یاد می دهم چطور با کسب و کار آنلاین و تولیداتی که انجام می دهید درآمد جانبی داشته باشی که چندین برابر از حقوق ماهیانه ات بیشتر است.

می خواهند ماشین پولسازی بسازند

به تو یاد خواهم داد چطور مهارت و تخصص فعلی ات را تبدیل به یک ماشین پولسازی کنی و تا آخر عمر بتوانی در شغل رویایی ات فعالیت کنی

چطور می توانی درآمد آنلاین فوق العاده زیادی داشته باشی

ثروتمند شدن فقط یک راز دارد و آن راز این است که بتوانی خدمات و محصولاتت را به تعداد بالایی بفروشی.

در کلوپ یاد می گیری چطور همین تخصص و مهارت فعلی ات را تبدیل به ثروت کنی. شاید بپرسی حسین من هیچ ایده ای برای تولید محصول ندارم باید چه کار کنم؟

پاسخ خیلی ساده است :

هر زمان که مهارت و تخصصت بتواند مشکلی و یا نیازی از مردم را برطرف کند آن راه حل تبدیل به یک محصول پرفروش می شود که می تواند میلیون ها تومان برای تو سود بسازد.

تصور کن تو یک محصول ۱۰۰ هزار تومانی داری و با استراتژی های بازاریابی،تبلیغ نویسی و فروش می توانی آن را به ۱۰۰۰ نفر ( از ۸۰ میلیون نفر جمعیت ایران ) بفروشی آنگاه خیلی راحت تو ۱۰۰ میلیون تومان درآمد داری.

نکته جالب اینجاست که تو یک بار محصول را تولید می کنی و بارها آن را می فروشی.

من سال ها روی بهینه سازی استراتژی ها کار کردم و به تو این اطمینان را میدهم که میتوانی سریعا به درآمد عالی برسی اما قبلش اجازه بده یک چیز را به تو بگویم :

 • قرار نیست یک شبه ثروتمند شوی
 • قرار نیست بدون پشتکار و تلاش به جایی برسی

این موضوع را می توانم با اطمینان بگویم اگر کسی به تو گفت می توانی بدون هیچ تلاش و پشتکاری یک شبه پولدار شوی دروغی بیش نیست.

من در کلوپ درباره قانون جذب و مثبت اندیشی صحبت نمی کنم بلکه به تو بصورت عملی یاد می دهم که باید چطور تخصص فعلی ات را تبدیل به درآمد کنی و هر ابزاری که نیاز داشته باشی را در اختیارت می گذارم.

داشتن درآمد عالی دقیقا به مشابه بستن بند های کفشت است

امروز خیلی راحت بند های کفشت را می بندی چون روشش را یاد گرفتی. زمانی درآمد فوق العاده خواهی داشت که روش بدست آوردن آن را یاد بگیری و گرنه امکان ندارد بتوانی در انجام کاری موفق شوی بدون آنکه روشش را بلد باشی. بستن بندهای کفشتت هم کارغیر ممکنی خواهد شد اگر بخواهی همین کار را با دندانت انجام دهی

هر جیزی را که لازم داشته باشی را در کلوپ یاد خواهی گرفت

 • پیدا کردن ایده تولید محصول

 • استراتژی افزایش سفارشات در کارهای خدماتی

 • از دور خارج کردن رقبا با سابقه و قدیمی

 • ساخت ویدیو آموزشی

 • صحبت کردن جلو دوربین

 • ویرایش و ادیت حرفه ای فیلم

 • ساخت و تولید پادکست ( فایل صوتی )

 • ویرایش و ادیت پادکست

 • ایمیل مارکتینگ

 • تلگرام مارکتینگ

 • قانع کردن مشتری برای خرید

 • آموزش صفر تا صد طراحی سایت بدون نیاز به کد نویسی

 • آموزش صفر تا صد سئو برای کسب رتبه ۱ گوگل

 • صد ها بک لینک آماده با آتوریتی بالا

 • استراتژی تولید محتوا حرفه ای

 • داستان سرایی در تولید محتوا

 • ایجاد درگیری ذهنی مخاطب با برند

 • تولید محصول

 • ساخت زنجیره محصولات

 • بازاریابی محتوا

 • تبلیغ نویسی حرفه ای برای محصولات و خدمات

 • کار کردن با سیستم های تبلیغاتی

من تقریبا یک ماه پیش اتفاقی با سایت استاد صفوی آشنا شدم و از اون طریق وارد گروه تلگرامی ایشون شدم من در زمینه ساخت کرم های آرایشی درمانی فعالیت میکنم و یک گروه تلگرامی کوچیکی داشتم ، وقتی وارد گروه استاد صفوی شدم و با لطف هایی که ایشون به من داشتند و کمک های سخاوتمندانه ایشون ترقیب شدم و کلوپ ایشون رو خریداری کردم از زمانی که دارم از آموزش های ایشون استفاده میکنم هم جسارتم زیاد شده و هم کلی ایده توی ذهنم دارم و همینطور میزان فروش کرم هام هم بالا رفته ، البته هنوز ابتدای کارم ولی از همین ابتدا دارم پیشرفتم رو میبینم و این رو مدیون استاد صفوی هستم

حمیده گرگیج

سلام
خداروشکر که مرا با استاد صفوی و خانواده مهربانش آشنا کرد واز خودش میخوام که کمکم کنه حرفهای قلبم را بنویسم
استاد عزیزم دوره ساخت محصولات آموزشی پر فروش را همون اوایل که رو سایت گذاشتید من خریدمش اصلا پشیمون نیستم چون هر چی گفتی برام وحی منزل بوده .خدایی حالم خیلی خوبه .مثل یک دکتر خوب تجویزت همون روزهای اول رو فروش سایت و محصولاتم اثر کرد.
از خودم خیلی راضیم واز شما ممنونم.

وحید معظمی پور

استاد عزیزم خدمت شما و گروه خوبتون سلام عرض میکنم
این محصول بی نظیر بود…با اینکه من خیلی از محصولات شمارو دارم و همه فایل های رایگان رو …اما باز هر دفعه محصول جدید که میاد مثل بچه ها شور و شوق دارم تا بخرمش..چون همیشه چیزهای جدید یاد می گیرم و گاهی تکرار و تکرار خیلی چیزهایی که می دونم خیلی تو زندگیم کمکم می کنه
واقعا ممنونم از خدا که شمارو سر راه زندگیم قرار داد و ممنونم از شما که این مسایل و قوانین تولید محصول و فروش آنها رو انقدر زیبا و عالی برای ما باز میکنید تا بهتر بفهمیم
پایدار باشید
منتظر محصولات جدیدتون هستم

آهنگران

سلام استاد صفوی
بخدا خیلی مخلصیم – کلوپ هم خیلی عال هستش بخصوص شیوه آموزش دادنتون که برای همه مناسب است.
عالی عالی باز هم عالی واقعا خسته نباشید.

رسول آقاجانپور

خدمت استادعزیزمون وهمه دوستان
ممنونم ازاستاد صفوی عزیز که وقت گذاشتندوبه سوال دوستان پاسخ دادند وخیلی هم کامل وجامع.
درواقع استاددرسشون روخیلی خوب میدن ولی به قول خودشون ماهم بایدیه کم خلاقیت داشته باشیم وهمه درسهاروجوری به هم ربط بدیم که درنهایت به همون فروشی که واقعا لیاقتش را داریم برسیم

رضا زند

استاد عزیز و گرانقدر
واقعا صمیمانه ازتون ممنون و متشکرم
با أین محصول تون واقعا حق مطلب رو ادا کردید و جواب سوالات بسیار مهمی رو دادید
به من که خییلی کمک کرد

خدایا سپاس گذارم

شبنم

بهترینین-زندگیم و تغییر دادین می دهین-موفق باشین

روزبه نادری

سلام استاد صفوی
این محصول بی نظیرترین محصولی بود که دیدم
و خیلی خوب بهم ثابت شد که با ورود به حوزه ها و انجام کارهایی که در این پک میگید به راحتی میشه چندین میلیون تومان در ماه درامد کسب کرد.
من بعد از ۲ هفته از انجام استراتژی هایی که در این پک گفته شد تونستم به درامدی برسم که برابر با ۲ ماه کار کردن من از ۸صبح تا ۶ بعد از ظهر بود رو به دست بیارم.
واقعا مسیر زندگی من رو عوض کردید و یک نقطه ی عطف در زندگی من شدید.
خیلی ممنون از شما

نیما کرمی

خیلی روی سئو کار کردم ولی وقتی سرفصل دوره سئو شما رو دیدم متحیر شدم. لینک سازی، ضعف بزرگی توی آموزش های سئو وبسایت های آموزشی هستش و شما این رو حل کردین.
بهتون تبریک میگم بابت ساخت همچین آموزشی.
و به خودمم تبریک میگم که توی این دوره شرکت کردم
خیلی ممنونم استاد عزیز ❤️

وحید رسولی فر

فقط میتونم بگم عااااالی بود، ۵ هزار تومن میدیم یه کاسه آش میخوریم ولی این پک مثل این میمونه که ۵ هزار تومن میدی ولی اندازه دو تا دیگ آش میخوری.

محمدرضا افتخاری

فوق العاده است ، به جرأت میتونم بگم این پک جامع ترین اموزش سئو کشور هست و واقعا قیمت بسیار پایینی داره در مقایسه با درامدی که فقط با همین اموزش میشه در ماه در اورد ، و از استاد صفوی ممنونم که این اطلاعات گران بها رو با قیمت ناچیزی در اختیار ما قرار داده

جاويد

واقعا کلوپ شما عالی هست استاد.
من تا به حال چندین دوره آموزش کسب و کار شرکت کرده بودم اما هیچکدامشون را ندیدم چون فقط یک مشت حرف بود. اما شما عالی هستید همه چیز عملی بود و من تونستم در کمتر از یک ظهر سایتم را راه اندازی کنم او استارت کسب و کارم را بزنم

علیرضا نقشی